Firmast

Oleme sisustustekstiile tootev Eesti õmblusettevõte, Traageldaja OÜ, mis on loodud 1994. aastal. Asume Järvamaal, armsas looduslikult kaunis Käru alevikus, kus asub meie esinduspood ja tootmine. Meie suureks kireks on sisustustekstiilide arendus ja õmblemine. Omame juba 29 aastat kogemust kardinate, voodipesu, voodikatete, laudlinade ja muude sisustustekstiilide õmblemises. Oleme valmistanud tooteid hotellidele, restoranidele, laevadele, cateringidele ja disaineritele Eestis, Soomes ja Rootsis.

50% meie toodangust läheb ekspordiks. Suuremad koostööpartnerid asuvad Soomes ja Rootsis, kes hindavad kõrgelt meie toodete kvaliteeti, mõistlikke tähtaegu ning valmisolekut leida ka ebatavalisi lahendusi.

Töökoda on meil varustatud kaasaegse masinapargiga, kus on võimalik valmistada tooteid suurtes kogustes eriprojektidele.

Kõik meie kaunid kodusisustustooted valmivad pika tööstaaži ja suurte kogemustega kvalifitseeritud töötajate käe all. Kokku on meie firmas 20 töötajat, kes kõik annavad iga päev endast parima, et toodete tarne kiirus, kvaliteet ja klienditeenindus oleksid heal tasemel.

Püüame leida parima lahenduse igale kliendile!

Järjest suurema osa meie tellijatest moodustavad erakliendid, kellele on rõõm pakkuda erinevaid sisustustekstiile oma e-poes www.siksak.ee.

Oma toodangut müüme SIKSAKkaubamärgi all juba alates 2013. aastast. 

Suure osa SIKSAK toodangust on gobeläänkangast tooted, mis teeb eriliseks just see, et ilus muster on kangasse kootud mitte trükitud ja värvid ei kulu maha pesus ning kestavad aastaid.

Meie suureks sooviks on pakkuda parima õmblus- ja kangakvaliteediga erinevaid sisustustekstiile, mis aitavad luua interjööri hubaseks ja kauniks ning kestavad aastaid.

Gasellfirma Eesti Kaubandustöökeskkonna liige Edukas Eesti Ettevõte 2018 Creditinfo sertifikaat
Järvamaa tunnustus

Töötajad

Heli Sillaots

Juhataja

+372 515 0686

heli@traageldaja.ee

Brändid

  • Decoflux
  • Kylie Minogue At Home
  • Norsk Dun
  • Siksak
  • Temprakon